Mediacje dla par Warszawa

 

Bycie w związku nie jest, przysłowiowo mówiąc, usłane różami, ponieważ różnego rodzaju sytuacje mogą powodować mniej lub bardziej poważne konflikty. Poważnym problemem jest brak umiejętności rozwiązywania sporów, co może prowadzić nie tylko do pogłębiania się kłopotów, ale też rozstania. Z tego powodu proponujemy ciekawe rozwiązanie, którym są mediacje dla par. Serdecznie zapraszamy osoby z Warszawy oraz okolic.

Korzystanie z naszych usług jest sposobem na rozstrzygnięcie konfliktu w sposób spokojny i odpowiedni dla obydwu stron. Mediator podczas spotkań pozwala na swobodne wypowiadanie się poszczególnych ze stron i rozważa dane kwestie. Pozwala to spojrzeć drugiej stronie na sytuację z innej perspektywy. Mediacja sprzyja prawidłowemu budowaniu relacji, dlatego nawet w przypadku ewentualnego rozstania partnerów – kiedy dojdą do takiego wniosku – pozwoli to w przyszłości budować zdrowe związki. Mediacje są także równe dla każdego z partnerów, dlatego mogą się czuć swobodnie podczas wyrażania swoich myśli. Wypracowane porozumienie jest skuteczne, ponieważ partnerzy sami je wypracują, a więc poczują się odpowiedzialni do przestrzegania zasad, które samodzielnie ustalili.

 

mediacje dla par waraszawa

 

Mediacje dla par w Warszawie

Zasady prowadzenia mediacji:

  1. Dobrowolność – obie strony muszą wyrazić zgodę na prowadzenie mediacji i mogą w każdym momencie zrezygnować. Na uczestnikach nie może być wywierana jakakolwiek presja.
  2. Poufność – tematy poruszane na spotkaniach objęte są tajemnicą.
  3. Neutralność – mediator nie może narzucać stronom własnego pomysłu na rozstrzygnięcie konfliktu, ponieważ powinno ono zostać wypracowane przez strony.
  4. Bezstronność – mediacje dla par oznaczają równość w traktowaniu, strony mają równe prawa.
  5. Akceptowalność – kiedy mediacje dobiegają końca, dane rozstrzygnięcie musi zostać zaakceptowane przez obie strony konfliktu.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu mediacji dla par w Warszawie. Byliśmy w stanie pomóc w przypadku wielu konfliktów i dostrzegamy, że w przypadku wielu osób największym problemem jest brak wprawy w poprawnym rozstrzyganiu sporów, co wbrew pozorom jest jedną za najważniejszych umiejętności, jakie można pozyskać. Do każdego podchodzimy indywidualnie, nie oceniamy i jesteśmy w pełni wyrozumiali, niezależnie od charakteru sprawy. Atmosfera w naszej placówce zawsze jest przyjazna.

Jeśli masz jakieś pytania lub interesuje Cię nasza oferta, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Udzielimy wszelkich odpowiedzi i zaproponujemy formę współpracy.